Nr katalogowy: 1401

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

Nr katalogowy: 1401

Akt w galerii, 2003

technika własna (akwarela, flamaster, pisak), karton; 36 x 25,5 cm;
opisany l. d.: HP03, sygn. i dat. l. d.: H. Płóciennik / 2003.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł