Nr katalogowy: 1416

Marian Krzysztof ZACHAROW (ur. 1954)

Nr katalogowy: 1416

KOKO, 1981

olej, płótno; 38 x 55 cm;
opis autorski na odwrocie: KOKO / 81 / Zacharow oraz stempel wywozowy.
estymacja: 1 800 - 2 400 zł