Nr katalogowy: 1419

Marek PALUCH (ur. 1954)

Nr katalogowy: 1419

Błękity hranickie II, 2017

akryl, płótno; 100 x 100 cm;
opis autorski wraz z sygnaturą na odwrocie: MAREK PALUCH / "BŁĘKITY HRANICKIE II" 2017 / (PLENER HRANICE).
estymacja: 3 400 - 4 600 zł