Nr katalogowy: 1423

Sławomir LEWCZUK (ur. 1938)

Nr katalogowy: 1423

Epitafium dla Dąbrowy, z cyklu: Symptomy, 2017

olej, płótno; 80 x 160 cm,
sygn. i dat. p. d.: LEWCZUK 17,
estymacja: 6 300 - 8 400 zł