Nr katalogowy: 604

Nr katalogowy: 604

Wazon z dwiema miniaturami: z rusałką i kompozycją kwiatową

porcelana, kobalt (Bleu roi), farby naszkliwne, złocenia; przetarcia złoceń;
Francja? - nieokreślona manufaktura porcelany, 2 poł. - kon. XIX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł