Nr katalogowy: 716

Neresheimer & Co (zał. 1890)

Nr katalogowy: 716

Figurka Madonny z Dzieciątkiem

srebro próby 900 częściowo złocone cechowane, kość słoniowa;
wys. 57 cm; waga 4242 g. Niemcy, Hanau, XIX w.
estymacja: 55 000 - 70 000 zł