Nr katalogowy: 844

Nr katalogowy: 844

Zegar kominkowy z parą postaci w antykizowanych szatach

brąz złocony; szkło; wys. 72 cm, szer. 84,5 cm, głęb. 20,5 cm.
Francja, ok. poł. XIX w.
estymacja: 23 000 - 30 000 zł