Nr katalogowy: 37

Piotr SZWABE VEL PISZ (ur. 1975)

Nr katalogowy: 37

Z cyklu: Droga, 2012

olej, collage, płótno; 40,5 x 70,5 cm;
sygn., dat. i opis autorski na odwrocie: c P. Szwabe vel piSZ 12' / "z cyklu: DROGA"
estymacja: 2 500 - 3 500 zł