Nr katalogowy: 43

Klaudia CHOMA (ur. 1988)

Nr katalogowy: 43

Żadne, 2016

olej, płótno; 70 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: K Choma / 2016.
estymacja: 2 000 - 2 500 zł