Nr katalogowy: 49

Dariusz MLĄCKI (ur. 1963)

Nr katalogowy: 49

Deska z kartką papieru, 2016

akryl, olej, płótno; 100 x 150 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Mlącki / "Deska z kartką" 2016 / TOP.
estymacja: 12 000 - 14 000 zł
Cena sprzedaży 11 000 zł