Nr katalogowy: 51

Stanisław MŁODOŻENIEC (ur. 1953)

Nr katalogowy: 51

Kompozycja, 2012

olej, płótno; 149 x 122 cm;
sygn. i dat. śr. g.: S. MŁODOŻENIEC / 2012;
estymacja: 10 000 - 13 000 zł
Cena oferowana 7 000 zł