Nr katalogowy: 147

Zygmunt AJDUKIEWICZ (1861-1917)

Nr katalogowy: 147

Portret męski

olej, płótno; 69,5 x 56,5 cm;
sygn. l. d.: Zygmunt Ajdukiewicz.
estymacja: 36 000 - 48 000 zł
Cena oferowana 32 000 zł