Nr katalogowy: 1101

Stanisław TOEGEL (1905-1953)

Nr katalogowy: 1101

Lalunia, 1945

akwarela na podrysowaniu ołówkiem, karton; 32 x 24,5 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: Toegel / Celle (?) 1945 r.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł