Nr katalogowy: 1108

Marian WAWRZENIECKI (1863-1943)

Nr katalogowy: 1108

Przykuty Anioł

gwasz, papier; 47 x 27 cm (w świetle oprawy);
sygn. i opisany p. d.: "Przykuty Anioł" / M. W.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł