Nr katalogowy: 1118

Wincenty WODZINOWSKI (1866-1940)

Nr katalogowy: 1118

Wiejska dziewczyna, ok. 1920

olej, tektura, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: W. Wodzinowski;
estymacja: 6 500 - 8 500 zł