Nr katalogowy: 1130

Stefan DOMARADZKI (1897-1983)

Nr katalogowy: 1130

Pejzaż z drzewami, 1945

olej, karton; 18 x 23,5 cm;
sygn., dat. i opisany l. d.: S. Domaradzki Morigen 1945.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł