Nr katalogowy: 1141

Jan BERNHARD (1888-1960)

Nr katalogowy: 1141

Martwa natura, 1956

olej, płótno; 50 x 60 cm;
sygn. i dat. p. d.: JanBernhard / 56;
estymacja: 4 000 - 5 500 zł