Nr katalogowy: 1144

Roman ŁYSAKOWSKI (1899-1992)

Nr katalogowy: 1144

Martwa natura z cyklamenami, ok. 1970

olej, płótno; 39 x 51 cm;
sygn. p. d.: Roman Łysakowski (słabo czytelna).
estymacja: 2 200 - 3 000 zł