Nr katalogowy: 1146

Zbigniew PRONASZKO (1885-1958)

Nr katalogowy: 1146

Portret czytającego mężczyzny

olej, płótno naklejone na sklejkę; 43 x 34 cm;
sygn. p. d.: Z. P.
estymacja: 9 000 - 12 000 zł