Nr katalogowy: 1162

Joanna TIUNIN-WYSZOMIRSKA (1922-2015)

Nr katalogowy: 1162

Pejzaż górski

olej, płótno; 74 x 92 cm;
sygn. p. d.: J. W. TIUNIN.
estymacja: 3 200 - 4 200 zł