Nr katalogowy: 1166

Malarz nieokreślony

Nr katalogowy: 1166

Bydło na pastwisku

olej, płótno; 49,5 x 59,5 cm;
na odwrocie napis: Museum Jer. / Hildeden (?) Kunste / E-175.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł