Nr katalogowy: 1168

MALARZ NIEOKREŚLONY, POLSKI (?), XVII w.

Nr katalogowy: 1168

Św. Barbara

olej, płótno dublowane;
100 x 74 cm (po konserwacji).
estymacja: 27 000 - 36 000 zł