Nr katalogowy: 422

Jacek SIENICKI (1928-2000)

Nr katalogowy: 422

Ochłap, 1995

olej, płótno; 81 x 66 cm;
sygn. i dat. p. g.: J S. 95;
estymacja: 15 000 - 20 000 zł
Cena oferowana 12 000 zł