Nr katalogowy: 431

Anna BIRSZTEIN [BIRSTEIN] (ur. 1967)

Nr katalogowy: 431

Kwiaty, 1989

olej, płótno; 99 x 99 cm;
sygn. p. d.: A. B. (cyrylicą);
estymacja: 4 500 - 5 500 zł