Nr katalogowy: 1407

Henryk PŁÓCIENNIK (ur. 1933)

Nr katalogowy: 1407

Akt siedzącej kobiety, 1986

tusz, piórko, akwarela, papier; 26,5 x 17,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: H. Płóciennik 86.
estymacja: 1 400 - 1 900 zł