Nr katalogowy: 1411

Andrzej JURKIEWICZ (1907-1967)

Nr katalogowy: 1411

Kompozycja dwustronna

olej, tektura; 69 x 50 cm;
sygn. z każdej strony p. d.: Jurkiewicz.
estymacja: 5 000 - 6 500 zł