Nr katalogowy: 1413

Aleksandra Olga WNĘK (ur. 1913)

Nr katalogowy: 1413

Słońce - ziemia, 1972

akwarela, papier; 56 x 40,5 cm; sygn. l. d.: AWnęk;
na odwrocie nalepka wystawowa z BWA w Krakowie z tytułem obrazu: Słońce-ziemia oraz datą powstania: 1972.
estymacja: 900 - 1 200 zł