Nr katalogowy: 1417

Malarz nieokreślony, XX w.

Nr katalogowy: 1417

Cerkiew św. Jana, 1989

olej, tektura; 19,5 x 29,5 cm;
opisany na odwrocie cyrylicą: Cerkiew / Janna Woina / Postrojen w 1712 godu / oktiabr 1989.
estymacja: 900 - 1 200 zł