Nr katalogowy: 1420

Anna CIESLEWICZ (ur. 1985)

Nr katalogowy: 1420

Aphrodite, 2016

olej, collage (srebro w folii), płótno; 92,5 x 73 cm;
sygn. p. d.: ACieslewicz;
estymacja: 10 000 - 13 000 zł
Cena sprzedaży 10 000 zł