Nr katalogowy: 1422

Jacek JARCZEWSKI (ur. 1962)

Nr katalogowy: 1422

Struktury swobodne, 2017

technika haptyczna, płótno; 80 x 100 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Jarczewski / 2017;
estymacja: 2 500 - 3 200 zł