Nr katalogowy: 1429

Paweł LASIK (ur. 1941)

Nr katalogowy: 1429

Bistro - Bar, 1974

akryl, płótno; 61 x 45 cm;
sygn. i dat. p. d.: Lasik 74;
estymacja: 1 400 - 1 800 zł