Nr katalogowy: 1432

Zdzisław LACHUR (1920-2007)

Nr katalogowy: 1432

Muzykanci z cyklu: Judaica;

olej, sklejka; 57 x 42 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Z CYKLU / -JUDAICA / mal ZLachur / 2004 (?).
estymacja: 2 800 - 3 500 zł