Nr katalogowy: 1611

Państwowa Manufaktura Porcelany w Miśni

Nr katalogowy: 1611

Talerz z dekoracją reliefową, złoconą na kartuszach, z bławatkiem w lustrze

porcelana, dekoracja reliefowa odciskana,
złocenia błyszczące i matowe, farb naszkliwne, lekkie przetarcia złoceń;
lata 1924 - 1934
estymacja: 1 800 - 2 400 zł