Nr katalogowy: 1616

Wytwórnia fajansu i kamionki Villeroy & Boch, zakład w Mettlach (zał.1809)

Nr katalogowy: 1616

Dzban z pokrywą cynową, okolicznościowy, z barwną sceną alegoryczną - muzyczną

kamionka jasna ze szkliwem przejrzystym, druk barwny (chromolitografia?),
cyna; wys.40 cm; Niemcy, pocz. XX w.
estymacja: 1 400 - 1 800 zł