Nr katalogowy: 720

Timothy HESKETH ( zm. 1883)

Nr katalogowy: 720

Para puzderek

srebro częściowo złocone próby 84 cechowane, emalia malarska;
waga 310 g. Petersburg, lata 70. XIX w.
estymacja: 11 500 - 15 000 zł