Nr katalogowy: 103

Marian JANKOWSKI, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 103

Hetman Stanisław Żółkiewski, 1915

akwarela, papier brązowy; 34 x 25,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: M. JANKOWSKI. 1915.
estymacja: 2 200 - 3 000 zł