Nr katalogowy: 112

Nr katalogowy: 112

Pejzaż z okolic Kalwarii Zebrzydowskiej, ok. 1915-1920

olej, płótno naklejone na tekturę; 45 x 64 cm;
sygn. p. d.: WW (inicjał wiązany).
estymacja: 36 000 - 48 000 zł