Nr katalogowy: 116

Karol MASZKOWSKI (1868-1938)

Nr katalogowy: 116

Martwa natura z pomidorami i dzbanem, 1915

olej, płótno, 43 x 104 cm;
sygn. l. d.: K. Maszkowski 915
estymacja: 29 000 - 38 000 zł