Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)
Nr katalogowy: 128
Escorado, 1922
olej, płótno dublowane; 56 x 77 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: "Escorado" / F.M. Wygrzywalski / 1922;
estymacja: 25 000 - 33 000 zł
estymacja: 25 000 - 33 000 zł