Nr katalogowy: 413

Magdalena KAPUŚCIŃSKABORKIEWICZ (ur. 1940)

Nr katalogowy: 413

Martwa natura z sitkiem [młynkiem], 1967- 1969

olej, technika własna na płótnie; 100 x 79 cm;
sygn. p. d.: M.K. [w owalu];
estymacja: 2 800 - 3 500 zł