Nr katalogowy: 1415

Anna LEWIŃSKA (ur. 1950)

Nr katalogowy: 1415

Szukaj mnie w niebie

olej, collage, płyta, 49 x 90 cm;
sygn. p .d.: Anna Lewińska, na odwrocie nalepka autorska.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł