Nr katalogowy: 1606

WYTWÓRNIA ROSENTHAL & CO.

Nr katalogowy: 1606

Zespół serwisowy do kawy, Sanssouci

porcelana kremowa (Elfenbeinporzellan), druk barwny, złocenia; lekkie przetarcia złoceń;
Niemcy, lata 40. XX w.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł