Nr katalogowy: 717

Bracia GRACZEW (firma czynna od 1866 do 1917)

Nr katalogowy: 717

Nożyk do otwierania listów w etui

srebro złocone cechowane, emalia przejrzysta,
emalia komórkowa, skóra, aksamit, mora jedwabna;
waga 43 g. Petersburg, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 8 500 - 11 500 zł