Nr katalogowy: 1712

Bruckmann & Söhne

Nr katalogowy: 1712

11 łyżeczek do lodów złoconych

srebro złocone próby 800; dł. 12,1 cm, waga 215 g.
Brema, pocz. XX w.
estymacja: 1 600 - 2 200 zł