Nr katalogowy: 1721

Nr katalogowy: 1721

Solniczka późnobarokowa typu „trencher”

srebro częściowo złocone; waga 61 g
Niemcy?, lata 50.-60 XVIII w.
estymacja: 2 000 - 2 600 zł