Nr katalogowy: 819

Adolphe MOUGIN (1848-1928)

Nr katalogowy: 819

Zegar kominkowy z Amorkiem

brąz złocony, szkło; wys. 34,7 cm; Francja, Paryż, 4 ćw. XIX w.;
firma zegarmistrzowska czynna przy Rue de Turenne 75 (ok. 1870)
estymacja: 2 900 - 3 800 zł