Nr katalogowy: 827

MONOGRAMISTA F. S.

Nr katalogowy: 827

Pas kontuszowy dwustronny, lity

przędza jedwabna, nić metalowa srebrna i złocona; dł. 348 cm, szer. 35,5 cm.
Kraków? nieokreślona pracownia, k. XVIII w.
estymacja: 55 000 - 75 000 zł
Cena oferowana 45 000 zł