Nr katalogowy: 834

Nr katalogowy: 834

Zegar stołowy, szafkowy

drewno czernione, mosiądz złocony, brąz, stal, szkło, tkanina; wys. 56,5 cm;
Europa Środkowa, XVIII/XIX w.
estymacja: 2 700 - 3 600 zł