Nr katalogowy: 1818

Nr katalogowy: 1818

Zegar podróżny, z kluczykiem

mosiądz złocony, szkło, emalia, stal; wys. z antabką 15,3 cm;
Francja; lata 70. XIX w.
estymacja: 2 400 - 3 200 zł