Nr katalogowy: 909

Nr katalogowy: 909

Sekretera barokowa

fornirowana i bogato intarsjowana orzechem i śliwą w ornamenty floralne, brzozą;
186 x 125,5 x 69 cm; Południowe Niemcy, 2 ćw. XVIII w.
estymacja: 17 000 - 23 000 zł
Cena oferowana 16 000 zł